KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 4515439

nr 451 5439

Blandteknik

signerad. "grekiskt motiv" 25x49

Utrop:

100 kr

Såld:

650 kr

måndag 12 februari 2007
kl 17:08:50