KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 4515439
nr 451 5439
Blandteknik
signerad. "grekiskt motiv" 25x49
Utrop:
100 kr
Såld:
650 kr
måndag 12 februari 2007
kl 17:08:50
150 kr
150 kr
200 kr
550 kr
300 kr
400 kr
500 kr
600 kr